- Datum
- Vrijdag 8 maart 2024
- Locatie
- Het Huis te Utrecht
- Tijden
- van 10:00 tot ±16:30 uur, inloop vanaf 9.30 uur
Studiedag kunst (algemeen) 2024
VONKC organiseert ook dit jaar weer een studiedag voor de collega’s die kunst (algemeen) geven in havo en/of vwo. Dit jaar in nauwe samenwerking met de examendeskundigen van CvTe en Cito.
Ben je beginner, heb je nu een voorexamenklas of heb je al veel ervaring als examendocent? Wil je de praktische kant van het vak van examendocent (nog eens) onder de loep nemen?
Oefen met een aantal zaken die van belang zijn in de laatste periode van het examenjaar zoals: examencorrectie, technische zaken rondom de examenafname en het voeren van het overleg met je tweede corrector.
Doe verder je voordeel met inspirerende lezingen rondom de examenstof en de workshops waarin rekening gehouden wordt met de verschillende kunstdisciplines en KUA.
Save the date!
Voor deze dag is de datum geprikt en de voorbereidingen lopen. Noteer je alvast vrijdag 8 maart 2024 en houd je in de gaten wanneer je je binnenkort kunt aanmelden?